Діяльність компанії ТОВ "Деліс-Проф" - виробництво упаковки. Ми виготовляємо продукцію, яка знайшла своє застосування в різних сферах господарської та виробничої діяльності.

БІГ-БЕГИ

М'які контейнери типу біг-бег стрімко увійшли на наш ринок, все більше витісняючи поліпропіленові мішки. Сама назва «біг-бег» з англійської перекладається як «велика сумка», «великий мішок».


Виробництво і застосування м'яких контейнерів.

Мягкий контейнер біг-бег виробляється з поліпропіленової тканини різної щільності, може мати одну, дві або чотири петлі-стропи (ручки). Вантажопідйомність таких контейнерів від 500 до 2000 кг. Сьогодні біг-беги широко використовуються як великогабаритна тара. Мішки біг-бег користуються попитом у виробників різних галузей. Основні сфери застосування - хімічна, аграрна, будівельна, металургійна.


У чому переваги використання м'якої упаковки?

Переваги використання м'якої поліпропіленової упаковки біг-бег в тому, що це один з найбільш економічних видів контейнерів для транспортування, може застосовуватися для різних типів продукції, дозволяє оптимально використовувати ємність транспортного засобу, мінімізує втрати вантажів при транспортуванні, має невисоку вартість, екологічно безпечні.


Додатковою перевагою м'якої упаковки біг-бег є можливість легко адаптувати конструкцію завантажувального або розвантажувального пристрою під вимоги клієнта (обладнання під завантаження / вивантаження).


Ми раді запропонувати вам біг-беги:

• Однопетельні (виробляються з рукавної поліпропіленової тканини, одна стропа сформована з тієї ж тканини і є її продовженням);

• Двухпетельні (виробляються з рукавної поліпропіленової тканини, дві стропи сформована з тієї ж тканини і є її продовженням);

• Четирехпетельні (стропи є окремими елементами і виробляються із спеціальної тканої стрічки, можуть бути вшитими в кути або накладними);

• Четирехпетельні типу Q-беги (зберігають форму контейнера після затарювання).


Біг-беги можуть комплектуватися поліетиленовими вкладишами, кишенями для документів, тесьмою, іншими елементами за бажанням клієнта. Маємо можливість нанесення трикольорного друку. Різноманітність біг-бегив по щільності, наявності завантажувальних, вивантажувальних пристроїв, залежить від того який саме вантаж ви плануєте затарювати.

Q-БЕГИ

Q-Бег - мішок з внутрішніми стабілізаторами (перегородками), завдяки яким мішок, після наповнення, утримує свою форму. Таким чином, Q-беги займають менше місця при зберіганні на складі і при транспортуванні, що забезпечує 30% економії витрат.


Основні конструктивні елементи Q-бегів.

Даний вид м'якого контейнера має властивості підвищеного збереження форми в завантаженому стані, а також має внутрішні перегородки (компенсатори). Завдяки цьому, є можливість вантажити велику кількість продукції в заощаджений простір при зберіганні і транспортуванні.


Четирехпетельні біг-беги широко використовуються при транспортуванні вантажів морськими контейнерами, вагонами і піввагонами.

• Внутрішня сторона має ребра жорсткості, виконані з поліпропіленової тканини зі спеціальними отворами. Це необхідно для рівномірного розподілу продукції по всьому об'єму біг-бега;

• Оболонка м'якого контейнера Q-Бег вироблена з поліпропіленової УФ / UV (ультрафіолет) - стабілізованою тканини різної щільності з можливістю нанесення ламінації;

• Вантажопідйомність від 500 кг до 2000 кг;

• Габарити під індивідуальні вимоги клієнта;

• Стропи є окремими елементами і виробляються зі спеціальної стрічки з тканини, можуть бути вшитими в кути або накладними;

• Нанесення на тканину вашого кольорового маркування;

• Виробництво контейнерів з одно-, двостороннім ущільненням швів для запобігання просипанню дрібнодисперсних продуктів;

• Використання різних варіантів завантажувального / розвантажувального пристрою;

• Забезпечуємо коефіцієнт безпеки 5:1, 6:1;

• Вся продукція відповідає стандартам ISO 9001: 2008, УкрСЕПРО, на всіх етапах виробничого циклу проводиться лабораторний контроль кожної партії продукції.

ВКЛАДИШІ У НАПІВВАГОНИ (ВАГОН-БЕГИ)

Вкладиш у напіввагон - призначений для перевезення сипучих вантажів у відкритому рухомому складі (піввагони) і є, як захисною упаковкою вантажу, так і вагона, і навколишнього середовища.


Вкладиш виготовляється з УФ-стабілізованого, ламінованого поліпропіленового полотна. Матеріал стійкий до впливу агресивних середовищ (луги, кислоти) і сприяє не тільки забезпеченню збереження вантажу, що перевозиться, але і дозволяє збільшити термін експлуатації вагона, так як немає прямого контакту вантажу зі стінками.


Переваги вагонного вкладиша:

• Захист вантажу від просипання;

• Захист вантажу від контакту з внутрішньою поверхнею піввагона;

• Захист внутрішньої поверхнею піввагона від контакту з вантажем;

• Захист вантажу від несанкціонованого доступу під час перевезення;

• Здешевлення перевезення в порівнянні з використанням мішків і біг-бегів;

• Заміна спеціалізованих вагонів на універсальний напіввагон;

• Відсутність процедури очищення вагона після транспортування.

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ МІШКИ

Поліпропіленові мішки коробчатого типу поєднують в собі переваги 3-х видів упаковок: поліпропіленової, поліетиленової та паперової.


Переваги:

• Форма і особлива пайка клапанів і верхньої частини мішків коробчатого типу без використання склеюючих адгезивів. Коробчата форма з клапаном дозволяє затарить сипучу продукцію без повітряного зазору, що виключає відсип продукції в процесі її фасування і реалізації;

• Логотип наноситься тонкою плівкою між шарами поліпропілену і ламінації. Такий спосіб зберігає яскравість логотипу до 30 років. На поліпропіленових мішках коробчатого типу логотип можна нанести не тільки на передню поверхню мішка, але й на бічні стики. Це дуже зручно при зберіганні різнорідної продукції на складах у палетах;

• Дрібно перфорована ламінація і клапан. Така ламінація дозволяє вмісту дихати і не зіпрівати, при цьому навіть дрібнодисперсний цемент не зможе просипатися крізь перфорацію. Клапан дозволяє розфасувати продукцію без просипання, до кінця і автоматично закривається при наповненні мішка. Такий метод дозволяє зберігати виробничі приміщення в необхідній чистоті і не втрачати дорогоцінні грами продукції, які з роками при неправильній розфасовці перетворюються на тонни нереалізованої продукції.

ПОЛІЕТИЛЕНОВИЙ ВКЛАДИШ

Поліетиленовий вкладиш призначений для захисту вантажу в м'якому контейнері від атмосферних опадів, взаємодії продукту з зовнішнім середовищем, збереження товарного вигляду перевезимого продукту.


Вкладиш вставляється в Біг-Бег і після завантаження продукту затягується, забезпечуючи герметичність упаковки. Для найбільшої захисту застосовують ще й зовнішній поліетиленовий вкладиш, який натягується на завантажений контейнер.


Перевага використання вкладиша - це можливість складувати завантажені Біг-беги на відкритому складі. Кожен тип вкладиша розробляється і виготовляється з урахуванням характеристик м'якого контейнера і продукту, що транспортується. Поліетиленовий вкладиш в м'який контейнер (Біг Бег) виготовляється з рукавної поліетиленової плівки високого тиску (ПВТ).

ПОЛІПРОПІЛЕНОВА ТКАНИНА

ТОВ «ДЕЛІС-ПРОФ» реалізує поліпропіленову тканину імпортного виробництва. Тканина поліпропіленова застосовується для виготовлення мішків, Біг-Бегов, вкладиша вагонного, в якості упаковки, застосовується в сільському господарстві.


До складу тканини входить УФ-стабілізатор, який запобігає негативній дії навколишнього середовища (ультрафіолетові промені) на тканину.


Плотность ткани может варьироваться 65г/м2 до 200 г/м2. Ширина залежить від призначення тканини, стандартні розміри плоскою ширини рукавної поліпропіленової тканини від 700 мм до 2000 мм.


Переваги поліпропіленової тканини:

• Висока міцність;

• Легко кроїти і зшивати;

• Тривалий термін служби;

• Термо- і хім-стійкість.